Finn testvérklubjával ünnepelt az Újpest-Árpád LC

Az Újpest-Árpád Lions Club finnországi testvérklubja, a Kauhajoki Katrilli LC megalapításának 20. évfordulója kapcsán rendezett ünnepséget a közelmúltban. A jeles eseményre díszvendégként meghívták az Újpest-Árpád Lions Clubot is, akik végül nyolc fővel voltak jelen a jubileumon. A találkozóról finn újságok is beszámoltak.

Az Újpest-Árpád Lions Club tagjai nagyszerű élménnyel gazdagodtak. Rajtuk kívül három jelenlegi finn kormányzó és három finn PDG volt jelen.

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Újpest-Árpád Lions Club

Adószámunk:

Számlaszám:

cím: 0 ,

Hogyan lehet Lions Club tag?